Цікаво, а що б сказали у FІFА на ось це? Судячи зі всього прогледіли. А то й НСК "Олімпійський" дискваліфікували б...


Матеус - "циркач". Змарнував такі моменти. Два стовідсоткових. Дніпро мав вигравати з рахунком 3:0. Але 1:0 - теж непогано. Добре, що так завершилось. Просто в кінці на нервах пограли.
ФІФА не сподобався якийсь банер на матчі у Львові Україна-Сан-Марино. Почали розслідування на предмет прояву фашизму. Цікаво, що то був за банер?
"Дніпро" - "Таврія" 1:0. Вольова перемога дніпрян на тлі невиразної, в'язкої гри.
«Карпати»-«Шахтар» 3:2!!! Ну «Карпати», ну молодці! Таки вистояли. Хоча забиті Костою та Ісмаілі м’ячі були ефектнішими. Особливо перший – може претендувати на кращий гол першого кола чемпіонату.
