Ведучий "Великого футболу" таврує ганьбою львівських вболівальників

Олександр Денисов: збірна Україна отримала від львів'ян удар в спину

Так автор і ведучий «Великого футболу», що йде на ТРК «Україна» та каналі «Футбол», назвав в ефірі передачі дії вболівальників на «Арені Львів» під час матчу Україна - Сан-Марино, які призвели до застосування FIFA з подачі FARE відомих санкцій проти збірної України та ФФУ.

Про те, наскільки упередженими, несправедливими, недолугими, образливими й принизливими для національних почуттів всіх українців, а надто галичан, були ці рішення міжнародної футбольної федерації, написано за останні дні дуже багато.

Світлина: Санкції ФІФА - реакція Єврейської спільноти на відродження національної свідомості Українців!
І хто провокує антисемітизм в Україні? 
Все зрозуміло? Один з ініціаторів санкцій ФІФА Українофоб Г Суркіс:
Абсолютно недоречні закиди в неофашизмі та інших дискримінаційних проявах на трибунах викликали потужну хвилю громадського обурення. З футбольними фанами солідаризувалися навіть люди далекі від футболу, але з Україною в серці. Вболівальники написали листа до ФІФА, оголосили збір підписів. Ці події сколихнули країну, відгукнулися болем і справедливим гнівом в серцях патріотів.

Світлина: За честь! за гідність! За Державу! Відстоїмо наших героїв та символи!
Підписуй!
https://docs.google.com/forms/d/12smmopTP5v2992ii_Zlay3-AF1KhEj88OLUrZ31aMNw/viewform
Але все, як бачимо, пройшло повз Денисова. Минулої неділі, за п'ять днів до винесення вердикту ФІФА спортивний тележурналіст назвав те, як вболіали львів'яни звичайним фашизмом, а вчора під час чергового випуску програми продовжив таврувати львів'ян ганьбою. Тобто, ніщо не вплинуло на переоцінку чи хоча б пом'якшення його позиції. Якою вона зневажливою до львівських вболівальників була, такою і лишилася.

Висловлювання Олександра Денисова щодо резонансних подій - це слова безсосвісного невігласа-манкурта з пустою як м'яч головою та черствою до всього українського душею.  Його передача - це «донецький» погляд на футбол, але аж ніяк не український.

Авторизируйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии...
Всего комментариев с ответами: 1 Скрыть/ Показать комментарии

Снова преувеличиваете!