Технології захоплюють людство

Високі технології все більше захоплюють нас, людей. З кожним роком з'являються нові, покращені, версії комп'ютерів, телефонів, та що там говорити, вже виготовляються роботи зі штучним інтелектом. А знаєте, що буде далі? Ці роботи виготовлятимуть нових роботів, ще більш досконалих. І це триватиме доти, доки людина не стане зайвою у цьому ланцюжку.
Ми станемо деградувати, та, мабуть, цей процес уже почався. Згадайте себе в дитинстві. Згадали? А тепер погляньте на сучасних дітей. Вони вже з трьох років тягнуться до мобілок, комп'ютерів, можуть днями просидіти над цими "іграшками", вони починають жити у віртуальному світі. Їх перестали цікавити якісь ігри на подвір'ї, дитячі досдіди та інше - все ж є в інтернеті. З малечку у нас розвивається лінь і кудись зникає творчий склад розуму. Ми перетворюємося на тих же роботів, але більш дурніших і примітивніших.
Бачили фільми, де планету захоплюють машини? Так, може, це не казки, а наше майбутнє.
Тому, шановні батьки, якщо ваша дитина саме в цей час грає в комп'ютерну гру, попросіть її відволіктися хоча б на дві години. Може, вона вирішить погратися з якоюсь комахою, поганяти м'яч або пописати щось в зошиті. А вже коли виросте, стане відомим дослідником, футболістом або письменником.
P.S. Цією заміткою я не хочу применшити потреби в комп'ютерах нашого суспільства. Та те, що їх стало забагато в житті, заперечувати не можна.
 
Віталій Усик
Авторизируйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии...
Всего комментариев с ответами: 3 Скрыть/ Показать комментарии

Зачем играться "комахоми"? Что они сделали? Может людьми играться? Проблема исключительна индивидуальная, если человек попадает под влияния игр, компьютеров, телефонов, девушек, то исключительно это его проблема, такой человек, проблемы с головой, а не в технологии!
Куда уж в наш век без компьютеров? своего рода зов времени.
Слишком преувеличено.