Головний тренер "Карпат" Севідов назвав футбольного арбітра Дердо "під***сом"

Це могла чути вся Україна, бо інцидент стався під час трансляції матчу "Карпати"-"Шахтар" на каналі 2+2.

Йшли останні хвилини компенсованого часу за рахунку 3:2 на користь господарів - львів'ян. Нервова напруга - неймовірна. Стадіон реве. Додані головним арбітром зустрічі Олександром Дердо 6 хвилин ніяк не сплинуть. 

А той, мало того, що не дає фінального свистка, так ще й штрафний в бік "карпатівських" воріт призначає. От після такого рішення Севідов і не стримався, обізвавши свого тезку в суддівській формі нехорошим словом.

Річ у тім, що біля тренерських скамійок під час трансляції виставляють мікрофони - кудлаті такі, для інтершуму. Тому репліки, які лунають з вуст наставників команд, а також їхніх помічників чути дуже добре. Так само як і матюки футболістів.

Коли на трибунах починають скандувати "суддя - під**ас!!!", диктор по стадіону негайно закликає вболівальників до коректної поведінки й попереджує про можливе застосування штрафних санкцій до клубу.

В даному випадку Дердо міг і не чути Севідова, бо був далеко в полі. Натомість головного тренера "Карпат" почула вся країна. То як бути в цій ситуації?

В той же час Мірча Луческу не потиснув руку Севідову після матчу, що також є порушенням регламенту. За аналогічний вчинок в 5-му турі наставник "Динамо" Олег Блохін був оштрафований КДК ФФУ на 5 000 гривень.
Авторизируйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии...
Всего комментариев с ответами: 1 Скрыть/ Показать комментарии
Все правильно сказал!